Kukurydza Złocista – idealna przekąska w każdej szkole!
Aktualności

Kukurydza Złocista – idealna przekąska w każdej szkole!

Jedna z pięciu porcji warzyw każdego dnia w wygodnej formie? Kukurydza Złocista od Bonduelle Food Service to doskonała propozycja, nie tylko do szkół!

 

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia dotyczące oferty w stołówkach i sklepikach szkolnych kładą duży nacisk na warzywa. Mają być w każdym posiłku, nawet w przekąskach!

 

Doskonałym rozwiązaniem jest Kukurydza Złocista Bonduelle Food Service – jako dodatek do potraw i samodzielna przekąska! To doskonała propozycja dla szkół, stołówek i sklepików w miejscach, które często odwiedzają dzieci!

 

Niska zawartość soli w Kukurydzy Złocistej Bonduelle Food Service oraz jej naturalna słodkość pomagają ograniczyć ilość soli i cukru w serwowanych potrawach.

 

Kukurydza Złocista Bonduelle Food Service jest łatwa do przygotowania.

 

W ofercie Bonduelle można znaleźć także wygodną puszkę na raz – Snack Kukurydza Złocista w opakowaniu z łyżeczką (212 ml).

 

Czy wiesz, że?

W przeciwieństwie do słodkich i przesolonych przekąsek, Snack Kukurydza Złocista zapewnia długie utrzymanie poczucia sytości. To zbalansowana i smaczna przekąska, którą uwielbiają dzieci i dorośli!