Inspiracje na Świąteczne dania!
Aktualności

Inspiracje na Świąteczne dania!

Święta już za chwilę! Wszyscy przygotowują prezenty, myślami są już przy wigilijnym stole. Spraw, że poczują smak tych wyjątkowych potraw już teraz!

Dodaj do swojego menu dania, które spotkają niedługo podczas rodzinnej kolacji! Przybliż ich smak już teraz! Pomogą Ci w tym produkty Bonduelle Food Service!

 

Kaczka lub gęś z czerwoną kapustą to przysmak nie tylko od święta. Delikatny smak drobiu połączy się doskonale z delikatną kwaskowością Kapusty Czerwonej z Jabłkiem. Ułatwi to praktyczne porcjowanie produktu (brykiet po 83 gramy). Kapusta sprawdzi się też jako doskonały dodatek do dań – z konfiturą z czarnej porzeczki doda świątecznego charakteru wielu potrawom!

 

Innym świątecznym dodatkiem do zwykłych potraw będą buraczki. Przygotujesz je szybko i bez brudzenia się dzięki Buraczkom Tartym Pakowanym Próżniowo. Ich smak urozmaici niejedno danie!

 

Nie zapomnij o zupach! Rozgrzeją w zimowe chłody, a do tego wprowadzą Twoich gości jeszcze mocniej w świąteczny nastrój. Możesz zaserwować doskonałe zupy rybne lub kremy warzywne ze świątecznymi przyprawami. Doskonale do tego sprawdzą się niemal wszystkie warzywa z oferty Bonduelle Food Service.

 

Zobacz jakie potrawy możesz dodać do swojego menu, żeby przybliżyć swoim klientom atmosferę świąt.