Karnawałowe spotkania pełne pysznych przekąsek!
Aktualności

Karnawałowe spotkania pełne pysznych przekąsek!

Karnawałowe spotkania to doskonałą okazja do spróbowania czegoś nowego. Stwórz z warzywami Bonduelle Food Service coś wyjątkowego!

Każdy bal karnawałowy odmienią doskonałe przekąski. Łatwo je złapać i po chwili wrócić do szampańskiej zabawy. Dlatego każda przekąska może być dziełem sztuki, które długo zapadnie w pamięć. Z warzywami Bonduelle Food Service stworzysz je bez problemu!

 

Delikatnie orientalna przekąska, czyli Warzywa w Tempurze, to propozycja obowiązkowa na każdym balu karnawałowym. Subtelny smak doskonałych warzyw w delikatnie chrupiącej tempurze jest idealnym uzupełnieniem każdego stołu z przekąskami. Do tego przygotujesz je błyskawicznie!

 

Przekąski na karnawałowym stole nie obędą się bez doskonałego smaku pieczarek. Szeroka gama pieczarek Bonduelle Food Service pozwala stworzyć pełne smaku paszteciki, koreczki i... co tylko wymyślisz!

 

Ale karnawałowe spotkania to też doskonałe dania główne, które aż proszą się o wyjątkowe dodatki. Fasolka Wiązana Rafią doskonale sprawdzi się w każdym daniu głównym. Wyselekcjonowana fasolka szparagowa, ręcznie wiązana w pęczki rafią podkreśli wyjątkowość karnawałowego spotkania.

 

Zainspiruj się naszymi przepisami i stwórz niezapomniane dania na wyjątkowe karnawałowe spotkania!