Innowacje

W Bonduelle wierzymy, że warzywa odgrywają szczególną rolę w żywieniu ludzi. Będąc ekspertem od warzyw, pragniemy mieć czynny udział w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Nasz cel to uczynić warzywa przyszłością żywienia.

Jako producent żywności czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych Klientów. Przykładamy szczególną wagę do jakości naszych produktów, dbając o nie począwszy od dnia zbioru do momentu kiedy znajdą się na talerzu. Zadowolenie Klientów oraz najwyższa jakość produktów to  główne cele naszej firmy.

Jednocześnie Bonduelle angażuje się we wspieranie środowiska naturalnego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dzięki wiedzy naszych fachowców i najnowszym technologiom produkcji dostarczamy szeroką gamę warzyw, możliwych do spożycia na różne sposoby.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, MINUTE i EASY BAG, produkty Bonduelle są najwyższej jakości.

Technologia produkcji warzyw MINUTE pozwoliła nam do minimum ograniczyć ilość wody magazynowaną w warzywach. Dzięki temu smak jest bardziej wyrazisty a warzywa zachowują swoje naturalne właściwości: smak, kolor, chrupkość oraz wartości odżywcze. Ponadto, zastosowanie technologii MINUTE pozwoliło naszym Klientom czerpać korzyści wynikające z możliwości przechowywania produktów w  temperaturze +3C przez trzy dni po rozmrożeniu.

Kolejną innowacją zastosowaną przez naszą firmę jest technologia produkcji warzyw EASY BAG. Dzięki niej otwieranie produktów jest bardzo szybkie i bezpieczne, bo nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, a sam surowiec wykorzystany do produkcji opakowań jest przyjazny środowisku.

Nasze produkty tworzymy, aby dawać Klientom radość przygotowywania i spożywania pełnowartosciowych posiłków. Nie zapominamy przy tym, że każdy posiłek powinien dostarczać doznań estetycznych i smakowych.