Misja Bonduelle

Nasze zobowiązanie, oparte na wartościach Grupy Bonduelle i znajomości branży restauracyjnej, są odpowiedzią na różnorodne oczekiwania naszych Klientów.

Naszym Klientom i Konsumentom dostarczamy to, co najlepsze w warzywach, wypełniając naszą misję profesjonalnej marki w zakresie technologii Warzyw Mrożonych, Apertyzowanych, Produktów Garmażeryjnych (sałatek) oraz Warzyw Świeżych.

  • Nasza oferta produktowa zaspokaja różnorodne potrzeby restauratorów.
  • Stale wprowadzamy nowoczesne rozwiązania przystosowane do zmieniającej się mody i miejsc konsumpcji.
  • Mamy pełną kontrolę nad naszymi procesami związanymi z bezpieczeństwem żywienia.

Nasze wartości

  • Pracujemy zespołowowo, aby dostarczać naszym Klientom najlepsze produkty i unikalne doświadczenia w kontakcie z marką Bonduelle.
  • Słuchamy głosu Klienta i odpowiadanie na jego potrzeby.
  • Stale poszerzamy wiedzę i zdobywamy nowe kompetencje.

Nasi klienci

Dystrybutorom naszych produktów oferujemy silną markę i skuteczny serwis oraz logistykę dostosowaną do ich potrzeb.

Aby jak najlepiej zaspokajać codzienne oczekiwania naszych klientów – użytkowników i sprawić, że będą się czuli usatysfakcjonowani - uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby. Dzielimy się naszą wiedzą, szkoląc i informując użytkowników naszych produktów o ich optymalnym wykorzystaniu.

Nasi współpracownicy

Wśród naszych pracowników i współpracowników promujemy branie odpowiedzialności za podjęte działania oraz inicjatywę. Poprzez szkolenia oraz odpowiednią ocenę zdobytej wiedzy podnosimy kompetencje i umiejętności naszych ekip handlowych i agro - przemysłowych. Jednak ponad tym wszystkim, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w ich miejscu pracy.

Kluczowym elementem naszej pracy w Grupie Bonduelle jest takie zdefiniowanie wymagań jakości wobec produkowanych przez nas warzyw, aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania naszym Konsumentów.