Smooxie – owoce i warzywa przez cały rok!
Aktualności

Smooxie – owoce i warzywa przez cały rok!

Smooxie to nowa gama w ofercie Bonduelle Food Service – pełna smaków, kolorów i inspiracji. Cztery wyjątkowe kompozycje owoców i warzyw w wygodnych do użycia kostkach sprawiają, że tworzenie pomysłowych koktajli i deserów stanie się prawdziwą przyjemnością!

Smooxie: to, co najlepsze z owoców i warzyw

 

Gama Smooxie to produkty przygotowane z myślą o wymagających szefach kuchni, mistrzach barmańskich i cukiernikach: 4 unikatowe, starannie dobrane kompozycje owoców i warzyw mogą być podstawą kreatywnych, pełnych smaku i witamin smoothies, koktajli oraz deserów. Każdy wariant Smooxie to wyłącznie naturalne składniki w idealnych proporcjach
z drobinkami owoców, warzyw i bez dodatku cukru!

Gama Smooxie to produkty przygotowane z myślą o wymagających szefach kuchni, mistrzach barmańskich i cukiernikach: 4 unikatowe, starannie dobrane kompozycje owoców i warzyw mogą być podstawą kreatywnych, pełnych smaku i witamin smoothies, koktajli oraz deserów. Każdy wariant Smooxie to wyłącznie naturalne składniki w idealnych proporcjach z drobinkami owoców, warzyw i bez dodatku cukru!

 

Wygodne porcje, oszczędność czasu i stabilny food cost

Najlepsze warzywa i owoce to podstawa Smooxie. Zebrane w szczycie sezonu są idealnie słodkie i soczyste, co sprawia, że są znakomitym składnikiem pysznych propozycji dla klientów restauracji. Wszystkie warianty Smooxie zawierają drobinki owoców i warzyw, dzięki czemu tekstura napoju jest bogata, naturalna, jak ze świeżych składników. Mogą być składnikiem potraw i koktajli przez cały rok – niezależnie od sezonu. Dobrze sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym, gdy ceny świeżych owoców mogą wpłynąć na wzrost wskaźnika food cost. 

Jak stosować Smooxie?

Smooxie to produkt do zadań specjalnych!

  • bezpośrednio po rozmrożeniu podaj Smooxie jako klasyczne, apetyczne smoothie
  • sprawdza się doskonale jako baza do koktajli warzywno-owocowych
  • wspaniale podkreśla smak deserów i lodów jako polewa owocowo-warzywna 
  • z dodatkiem odżywki białkowej znakomicie uzupełni dietę sportowca
  • może być bazą napojów barmańskich i uzupełnieniem drinków bezalkoholowych
  • elegancko zaprezentuje się jako zdrowa przekąska bankietowa w mini porcjach
  • z powodzeniem uzupełni też menu śniadaniowe jako dodatek do owsianek i buddha bowls

Odkryj wszystkie produkty z gamy Smooxie