Zapraszamy na nową stronę

greenology.pl

Innowacje

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i innowacjom, Bonduelle Food Service wspiera szefów kuchni w tworzeniu wysokiej jakości potraw.

Na całym świecie coraz więcej osób świadomie  zmienia nawyki żywieniowe na takie, które są oparte w większości na warzywach. Celem firmy Bonduelle jest bycie światowym liderem w dziedzinie zdrowego stylu życia opartego na produktach pochodzenia roślinnego.

Jednocześnie firma Bonduelle angażuje się we wspieranie środowiska naturalnego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dzięki wiedzy naszych fachowców i najnowszym technologiom produkcji dostarczamy szeroką gamę produktów.

Najnowsza innowacja Bonduelle to rewolucyjna linia produktów B’CREATIVE. Pepitki to w 100% roślinne ziarenka bez glutenu, idealne do wzbogacenia menu w nowoczesne dania wegańskie i wegetariańskie. Pepitki to aż 8 kg świeżych warzyw w 1 kg suchego produktu. Doskonałe źródło błonnika i białka wyłącznie pochodzenia roślinnego. Pepitki to nasza odpowiedź na rosnącą potrzebę oferty opartej na roślinach w każdej restauracji. Pomagamy wyzwolić kreatywność szefów kuchni, wzbogacamy smak i wartość dania.